KOLERA FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 19

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

avril tanıtım :)

2 posters
YazarMesaj
avril lavigne
Örnek Üye
Örnek Üye
avril lavigne

Kadın
İş/Hobiler : örencii
Lakap : avril_deniz
Rep : 3

avril tanıtım :) Empty
MesajKonu: avril tanıtım :)   avril tanıtım :) Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 9:45 pm

Avril Lavigne, Kanada'nın Ontario eyaletinin Belleville kasabasında doğdu. Babası Fransa, annesi Ontario doğumludur. Anne ve babası Katolik olduğundan Avril de Katolik eğitimi almıştır. Avril'in müzik yeteneği ilk kez henüz iki yaşındayken, kilise şarkılarını söylerken annesi tarafından fark edildi. Aile, Avril 5 yaşındayken Napanee-Ontario'ya taşındı.

1998 yılında Lavigne bir müzik yarışmasını kazandı ve bunun üzerine, yine kendisi gibi Kanadalı bir şarkıcı olan Shania Twain ile beraber ilk büyük konser turnesine çıktı. Twain'in Ottawa konserinde What Made You Say That adlı şarkıda, şarkıcıya eşlik etti.
İlk profesyonel menajeri olan Cliff Fabri onu ilk kez Kingston Ontario'daki bir kitapçıda şarkı söylerken keşfetti. Lennox Community Theatre'da bir performansı sırasında ise Kanadalı yerel bir şarkıcı olan Steve Medd tarafından fark edildi ve Medd'in 1999 yılında çıkmış olan Quinte Spirit albümünde yer alan Touch The Sky adlı şarkıda ona eşlik etmesi için teklif aldı.
16 yaşındayken,
Arista Records adlı müzik firmasının bir temsilcisi olan Ken Krongard, şirketin patronu Antoni Reid ile görüşmesi için Lavigne'i davet etti. Reid, Avril ve arkadaşlarını New York'da dinleyip beğenince Avril'in ilk albümü kaydedildi ve tamamlandı.

en sevdiği...

...Şarkı:'Iris'-goo goo dolls
...Müzik grupları:sum 41.beach boys,goo goo dolls,matchbox 20 ,system of a down.
...şarkıcı:Alanis morisette
...aktris:Sandra bullock
...aktör:tobey maguire
...flimler:Güzel dedektif ve 8 Mil
...renkler:siyah ve kırmızı
...yiyecek:zeytinli pizza
...tatil yerleri:Yeni zellanda ,Sardunya ve Amsterdam

Avril Lavigne'nin ailesi fransız kökenlidir ama buna karşın avril hiç fransızca bilmemektedir.
İsmide fransızca'da avril= nisan anlamına gelmekte
lavigne=üzüm bağ anlamında

(vigne=üzüm la=bağ )

karışık resimler:

avril tanıtım :) Avril_lavigne_1207335907_1242734563

avril tanıtım :) 02088id1_1242734073

avril tanıtım :) 1249y1pd9lco66_zq_sbjpm91_a6z0eopzdlflwr4zkgxy_fp_av3vtqh9nsngm_akndx_yp3jxvmr8quq_1242733911
avril tanıtım :) 19kd11og8.jpg_1242733759

avril tanıtım :) 98895435680_1242735041
http://avrillavignefanclb.yetkinforum.biz
Kolo^M
Administrator
Administrator
Kolo^M

Kadın
İş/Hobiler : Pc.. xD
Lakap : |~|Kolo^M|~|
Rep : 8

MesajKonu: Geri: avril tanıtım :)   avril tanıtım :) Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 9:48 pm

sağol canım
https://kolerafan.yetkinforum.com
avril lavigne
Örnek Üye
Örnek Üye
avril lavigne

Kadın
İş/Hobiler : örencii
Lakap : avril_deniz
Rep : 3

MesajKonu: Geri: avril tanıtım :)   avril tanıtım :) Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 9:59 pm

bişi diil canım lafı bile olmazz xP Very Happy
http://avrillavignefanclb.yetkinforum.biz

avril tanıtım :)
1 sayfadaki 1 sayfası